solar
solar
solar solar solar solar solar
139 89
Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Seçeneği

Auto Ceramix Orjinal
Kullanıcı Deneyimleri

solar solar solar solar solar solar
139 89
Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Seçeneği

Auto Ceramix Orjinal
Sık sorulan Sorular

Soru : Auto Ceramix Orjinalliğinden nasıl emin olabilirim?

cevap : Auto Ceramix 9001-14001 standartlarına uygun tesislerde üretilmiştir.Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı olarak fabrikasından evinize gönderilecektir.Ürünlerimizin herbirinin üzerinde bandrol bulunmaktadır.Firmamız bandrolsüz satış yapmamaktadır.

Soru : Auto Ceramix Paketlemesinde pandemi kurallarına uyuluyor mu ?

cevap : Kesinlikle Evet.Firmamız önce sağlık prensibi ile tam hijyenik olarak paketleme ve kargolama sağlamaktadır. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Soru :Kapıda kart ile ödeme yapabilirmiyim ? Siparişim ne zaman gönderilir?

cevap : Tabiki ödemenizi kadıda görerek kredi kartı veya nakit seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.Siparişleriniz aynı gün saat 16.00 a kadar kargo görevlisine teslim edilir.

Soru : Auto Ceramix ile çizik kapatılır mı ?

cevap : Auto Ceramix aracın üzerinde/ uygulandığı alanda bir katman oluşturarak çiziklerin oluşmasını önlemeyi hedefleyen bir kaplamadır.Sürülen alan üzerinde bir katman oluşturduğu için küçük ve kılcak çizikleride beraberinde doldurarak belirginliğini azaltabilmektedir fakat ana görevi çizik oluşmadan önce aracınızı korumaya almaktır.

Soru : Kalıcılığı ne kadar süre gidiyor?

cevap : Auto Ceramix Uygulama yapılan araçta veya belirli bölgelerinde kullanım koşulları ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak kalıcılığı 6 hafta ile 3 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Soru : Yanında bezi ve süngeri cıkıyor mu ?

cevap : Her siparişinizde ürünün yanında alt alanı sert üstü yumuşak özel tasarım seramik uygulama süngeri, silme bezi + toz toparlayıcı bez olarak 2 adet mikrofiber bez ayrıca tasarruflu kullanım için özel damlalıklı çıkarılabilir başlığı ile gönderilmektedir.

Soru : Camlara kullanılıyor mu?

cevap : Cam yüzeylerde kullanımını önermiyoruz fakat Auto Ceramix bütün plastik aksamlarda da aynı kaporta üzerinde olduğu kadar etkilidir.

Soru :arabanın boyasına birşey olur mu?

Kesinlikle Hayır.Auto Ceramix patentlidir.Aracın boyasına ve kaportaya kesinlikle zarar vermez.Bütün testleri yapılmıştır.Auto Ceramix sıvı ve şeffaftır.Her renk aracınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Soru :kaç gramdır?

Auto Ceramix tam olarak 40 gramdır. Gram olarak çevirdiğiniz taktirde yaklaşık olarak 34.08 gram ağırlığındadır.

Soru :1 Tanesi tüm araca yeterlimi ?

Auto Ceramix 1 şişesi tam olarak bir adet binek aracı kaplama yapmak için yeterlidir.Camlarda daha iyi su tutmazlık sağlamak için bir defadan daha fazla kaplama uygulayarak etkisini arttırabilirsiniz.Minibüs ve daha büyük araçları kaplamak için 2 adet seçeneğini tercih edebilirsiniz.Kaplamanın uzun ömürlü olması veya daha dayanıklı olması için 2-3 kat sürerek etkisini katlayabilirsiniz.

Soru :Ürün renk degisimlerini kapatiyor mu ?

Auto Ceramix ana amacı renk değişimlerini kapatmak değildir.Auto Ceramix renksizdir aracınızı dış etkilere karşı korumak için tasarlanmıştır.

Soru :Güneş lekelerini kapatır mı ?

Auto Ceramix kullanarak güneş lekelerinden etkilenmesini önleyebilirsiniz.Auto Ceramix in kanıtlanmış etkilerinden biri güneş etkileri ve renk solması gibi etkilerden sizi kesin olarak korur.Hali hazırda rengi solmuş aracınızda kullandığınızda Auto Ceramix bir katman oluşturarak daha parlak ve canlı gözükmesini sağladığı için renk farklılıklarının daha az dikkat çekmesine yardımcı olabilir.

Soru :1 ürünü tam olarak ne kadar alanda kullana bilirim?

Aracınızın büyüklüğüne göre kaportanızda ve aracın tamamında güvenle kullanabilirsiniz.Standart binek araçların tamamına yeterlidir.Tek katman kullanım aracınızı en az 3 hafta dış katmanlardan koruyacaktır.Standart kullanım 2 katman kullanmanızdır.

Soru :Ürünü kendim uygulaya bilir miyim yoksa bir ustanın mı yapması gerekiyor ?

Auto Ceramix son kullanıcı için tasarlanmıştır.Ürünü kimseye ihtiyaç duymadan kolayca uygulayabilirsiniz.Aracınızı parlatır ve korur.Yıkama masrafından kurtarır.

Soru :Arabayı tamamen uygulamam mı gerek sadece çizikler mi?

Auto Ceramix i camlarınız hariç aracınızın tamamında kullanabilirsiniz.

Soru :Uygulamayı kapalımı acık mı ortamda yapmam gerekıyor ?

uygulama sırasında aracınızın üzerine toz yapışma riski doğuracağından Uygulamayı kapalı alanda yapmak daha uygun olacaktır.

Soru :Cilalı araçlarda uygulanabilir mi ?

Evet kullanılabilir fakat cila işlemi üzerinden en az 2-3 gün geçtikten sonra uygulamayı yapınız.

Soru :Uyguladıktan sonra silip parlatmalımıyım başka bir işlem var mı?

Uygulama sonrası aracınızı aracınızın tamamen kurumasını bekleyin.SOnrasında aracınızı ilk 5 gün yıkamamaya özen gösterin.Sonrasında sadece su ile yıkayabilirsiniz.

Soru :Kullanım örneği varmı?

Aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

139 89
Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Seçeneği
+Bayilik Başvuru Formu
+Hakkımızda
+ Mesafeli Satış Bildirimi
+ Hologram Kontrolü
+ Sipariş - Kargo Takibi
Bulunmuş olduğunuz bu site :https://auto-ceramix.com
Türkiye Yetkili Satış Sitesidir. Bayimiz yoktur.
+ Ödeme ve Teslimat
+ İptal iade ve değişim
+ Kullanım ve Gizlilik
+ Gizlilik
Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Doğanay Sk. No:85, Üsküdar/İstanbul
Destek Hattı:
+90212 945 58 28
E-Posta: [email protected]